فروش عمده روغن خوراکی
یکشنبه , فروردین ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / روغن 5 کیلویی / روغن ۵ کیلویی جامد ورامین به قیمت کارخانه

روغن ۵ کیلویی جامد ورامین به قیمت کارخانه

روغن یکی از ملزمات در امر پخت و پز است که در هر خانوار استفاده میشود.
روغن نباتی که از دانه گیاهان و نباتات تشکیل میشود از از سال ۱۳۲۷ جای روغن های حیوانی را در ایران گرفت.
از اولین برند هایی که این روغن های گیاهی را وارد بازار مصرف کرد روغن خروس است که محصولات خود را در بسته بندی حلب وارد بازار مصرف کرد. امروزه کارخانه های روغن کشی در سراسر کشور با برند های مختلف محصولات روغنی را تولید میکنند.
در این مقاله شمارو با یکی از برندهای معروف روغن نباتی با نام روغن۵ کیلویی جامد ورامین و مرکز پخش عمده این محصول آشنا خواهیم کرد.

روغن ۵ کیلویی جامد ورامین

کارخانه روغن سازی ورامین

کارخانه روغن سازی ورامین یکی از برند های تولیدی شرکت خرمشهر است که در سال ۱۳۲۳ در خرمشهر تاسیس شده است.
امروزه شرکت روغن نباتی خرمشهر با ۵ واحد تولید در برند های مختلف از جمله روغن ورامین،روغن اتکا و روغن گل بانو محصولات خود را به بازار عرضه میکند.

از جمله محصولات تولیدی شرکت روغن نباتی میتوان به روغن آفتابگردان ، روغن کانولا ، روغن سویا، روغن سرخ کردنی و روغن مخلوط اشاره کرد که در احجام مختلف در بازار قابل دسترس است.

روغن ۵ کیلویی ورامین

از محصولات مطرح شرککت روغن نباتی خرمشهر میتوان به روغن جامد این شرکت اشاره کرد که در بسته بندی پیت روغن در بافت جامد و نیمه جامد در حجم ۵ کیلویی به بازار عرضه میشود.

روغن جامد روغن در کارخانه های روغن نباتی طی فرایندی جهت افزایش کارایی روغن تبدیل به جامد میشوند که در اصطلاح به آن هیدروژنه میگویند.
منظور از اصطلاح هیدروژنه این است که به بافت های روغن هیدروژن اضافه میکنند تا بافت جامد و نیمه جامد داشته باشد.

روغن نیمه جامد ورامین با کیفیت خوب از دانه های درجه یک گیاهی مورد تایید مصرف کنندگان و عمده فروشان قرار گرفته است.

نمایندگی فروش روغن ورامین

شرکت بازرگانی با فعالیت ۱۰ ساله خود در زمینه ی روغن نباتی امروزه توانسته است با نمایندگی رسمی انواع برند های روغن نباتی در کشور، انواع روغن های تولیدی شرکت های روغن های تولیدی در کشور را به قیمت کارخانه و قیمت دست اول به دست عمده فروشان و فعالان این حوزه میرساند.

شرکت روغن نباتی خرمشهر یکی از برند هایی است که شرکت بازرگانی پخش عمده روغن آنیا اقدام به پخش عمده آن میکند، یکی از محصولات این شرکت تولیدی روغن ۵ کیلویی ورامین میباشد.

شما میتوانید جهت استعلام قیمت روغن پنج کیلویی ورامین و خرید روغن نیمه جامد ورامین با واحد فروش بازرگانی آنیا در ارتباط باشید.

مطلب پیشنهادی

فروش روغن جامد ۵ کیلویی | کیفیت مرغوب در بازار های داخلی

یکی از اقلام مهم ایرانیان استفاده از روغن در غذا های ایرانی میباشد که غذا ها رو رنگ و لعاب دار و خوش مزه تر میکند . ولی استفاده بی رویه از این ماده جدایی ناپذیر