فروش عمده روغن خوراکی
دوشنبه , فروردین ۳۰ ۱۴۰۰
خانه / روغن مایع / شرکت های تولید کننده روغن مایع | تولید انبوه با کیفیت مناسب

شرکت های تولید کننده روغن مایع | تولید انبوه با کیفیت مناسب

در اینجا نام برخی از شرکت های تولید کننده روغن مایع را به طور مختصر می آوریم. روغن لادن بزرگترین شرکت توزیع در ایران و نیز مدرن ترین در خاورمیانه است. اویلا با هدف ارائه سبد کامل محصول، طیف گسترده و متنوعی از روغن های خوراکی متناسب با هر نوع پخت و پز و رژیم غذایی را در برنامه تولید و توسعه خود قرار داده است. روغن نوش آذر (پامچال) در سال ۱۳۷۵ شرکت نوش آذر با هدف تولید انواع مارگارین ها و روغن های خاص قنادی تاسیس و اقدام به اخذ مجوز های لازم از مبادی قانون نمود. روغن مایع آفتابگردان نینا یکی از سالم ترین روغن های نباتی بوده، از نظر کاربرد عملی نیز برای مصارف متعدد مناسب است.                                                                                        

شرکت های تولید کننده روغن مایع | تولید انبوه با کیفیت مناسب

کارخانه تصفیه روغن خوراکی

کارخانه تصفیه روغن خوراکیبزرگترین کارخانه تولید روغن خوراکی کشور سالانه هزار تن روغن خوراکی تولید می کند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، این مجتمع صنعتی دارای سه واحد تولید روغن خام به ظرفیت ۴۰۰ تن در روز، کارخانه روغن تصفیه شده به ظرفیت تولید ۲۰۰ تن در روز و واحد ۶۰۰ تنی سیلو و ذخیره دانه است. در این شرکت روغن نباتی که از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه ها استفاده شده است از دانه های سویا، کلزا، آفتابگردان، کنجد، گلرنگ و دانه های روغنی دیگر انواع روغن خوراکی و سرخ کردنی تولید می شود. در این مجتمع تولیدی ۹۶ نفر به صورت مستقیم و حدود ۸۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم مشغول به کار هستند.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

شرکت های پخش روغن خوراکی در ایران

شرکت های پخش روغن خوراکی در ایران

 شرکت فرآورده های روغنی ایران یکی از بزرگترین کارخانه های تولیدی روغن خوراکی در ایران و خاورمیانه است که در منطقه آزاد سیرجان احداث شده است. این مجموعه با ظرفیت تولید سالانه ۲۴۰ هزار تن روغن های خوراکی و با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی ماشین آلات آمریکایی، اروپایی و با رعایت استانداردهای جهانی، مرغوب ترین روغن مایع و جامد را تولید می کند. شرکت فرآورده های روغنی ایران، تولید کننده روغن نباتی آفتابگردان ۱۰۰ درصد خالص در ایران است.                               

برندهای روغن خوراکی در بازار

برندهای روغن خوراکی در بازاربرندهای روغن خوراکی بسیار زیادی در بازار موجود است اما طبق نظر سنجی هایی که صورت گرفته سه  برند شرکت های تولید روغن مایع در بازار، که در زیر معرفی می شوند بهترین برندهای روغن خوراکی هستند. برندهای روغن خوراکی فامیلا، لادن و اویلا بهترین روغن پخت غذا به انتخاب مصرف کنندگان شناخته شده اند.                                                                                                                              

تولید کنندگان روغن خوراکی

تولید کنندگان روغن خوراکیتولید کنندگان روغن  خوراکی در ایران بسیار زیاد هستند. صنایع روغنی در نزدیکی مناطق مستعد کشت دانه های روغنی تشکیل می شود و تشکیل زنجیره تولید از کشت تا صنعت را به دنبال دارند. شرق استان مازندران از مناطق مستعد کشت دانه های روغنی بوده، که از گذشته صنایع روغنی نیز در این منطقه شکل گرفته است. لیست کارخانه های روغن نباتی در مازندران را در اینجا تا حدودی اشاره می کنیم. در استان مازندران ۱۰ واحد صنعتی و تولیدی در این زمینه فعال هستند. انواع روغن های نباتی، زیتون و … به وسیله صنایع روغنی در استان مازندران تولید می شود شرکت صنعتی بهپاک با مالکیت ایرانی از تولیدکنندگان عمده روغن در بهشهر مازندران است. یکی دیگر از این شرکت ها، شرکت فرآوری سبوس مازند است که در سال ۱۳۸۵ در استان مازندران در شهرک صنعتی جویبار با تحقیق در مورد دانه های روغنی خاص برای اولین بار در ایران موفق به طراحی و ساخت کارخانه روغن کشی از دانه های روغنی خاص خوراکی (روغن سلامت) سبوس برنج، کنجد، هسته انگور، بادام و … گردید ودر سال ۱۳۸۷ با ظرفیت سالانه ۶۰۰۰ تن در سال به بهره برداری رسید.                                                                                                                                   

ارائه دهنده روغن مایع با کیفیت در بازار های داخلی

ارائه دهنده روغن مایع با کیفیت در بازار های داخلیکارخانه روغن لادن امروز با تولیدات روغن مایع و روغن نیمه جامد، برای هر ذائقه و الویتی، انتخاب های هوشمندانه و باب طبع ایرانی همچون سال های پیشین توانسته کیفیتی مورد اطمینان برای تمام نسل ها فراهم آورد. یکی دیگر از ارائه دهنده روغن با کیفیت در بازارهای داخلی کارخانه روغن نباتی قو بود که به علت الایندگی محیط زیست این کارخانه تعطیل شد.

دیدگاهتان را بنویسید