فروش عمده روغن خوراکی
دوشنبه , فروردین ۳۰ ۱۴۰۰
خانه / روغن خوراکی / کارخانه روغن خوراکی | صادرات به کشورهای دیگر

کارخانه روغن خوراکی | صادرات به کشورهای دیگر

با اقدامات موثر و پیوسته از سوی برخی از انواع کارخانه روغن خوراکی، حالا با تعداد گسترده ای از این روغن ها در بخش های مختلف بازار رو به رو می باشیم که هر یک موارد مصرف و کاربرد بخصوصی را دارا می باشند.

گفتنی است که هر یک از محصولات ارائه شده از انواع این کارخانجات که به سطحی وسیع از مصارف داخلی رسیده اند، در بازار های جهانی و برای مصارف خارجی نیز دارای اهمیت بوده و میزان بالایی را به خود اختصاص داده اند. لذا انواع روغن های خوراکی اعم از روغن مایع، روغن جامد و … علاوه بر عرضه در بازار داخلی کشور، به بازار کشور های دیگر نیز از طریق صادرات ارسال گشته و بدین ترتیب منافع فراوانی را چه عاید تولید کنندگان و چه عاید فروشندگان و مصرف کنندگان نیز نموده اند.

کارخانه روغن خوراکی | صادرات به کشورهای دیگر

برندهای روغن خوراکی در کشور

برندهای روغن خوراکی در کشورهر یک از انواع کارخانه روغن خوراکی با تلاش های موثر خود در حیطه تولید این نوع روغن ها، موجب شده اند تا عرضه بهینه و بسیاری از انواع برند های روغن خوراکی که همگی نام آشنا و محبوب جهت خرید و مصرف تلقی می شوند، در بازار انجام پذیرد.
اما اگر بخواهیم به ذکر برخی از این برند های روغن خوراکی که موفقیت و محبوبیت خود را مرهون سال ها تلاش و تجربه تولید کنندگان می دانند بپردازیم، می توان این نمونه ها را نام برد:

 • روغن خوراکی اویلا
 • روغن خوراکی لادن

در خصوص برند های فوق باید گفت که هر کدام شامل محصولاتی مناسب و بدون ضرر بوده و در بردارنده این گروه از روغن ها در تولیدات خود می شوند:

 • روغن مایع سرخ کردنی
 • روغن جامد حیوانی و نباتی
 • روغن مایع برای پخت و پز و سالاد

کارخانه های تصفیه روغن در سراسر کشور

کارخانه های تصفیه روغن در سراسر کشورکارخانه های روغن خوراکی اعم از کارخانه روغن اویلا و کارخانه روغن لادن، از گروه کارخانجاتی هستند که با بهره گیری از تکنولوژی های به روز و تجهیزات مدرن، روغن هایی تصفیه شده و خالص را به روی خط تولید آورده و بنا براین آن ها را با ساختار متناسب با بدن انسان، روانه بازار فروش کرده اند.
شاید بخاطر رعایت تمامی این اصول تولیدی از جمله تصفیه سازی کامل روغن های خوراکی باشد که حالا دو کارخانه اویلا و لادن، هم چنان در عرصه تولید، پیشتازانه به جلو می تازند و حتی از رقیبان تولیدی خود نیز پیشی گرفته اند.

خرید روغن خوراکی

خرید روغن خوراکیخرید روغن خوراکی یکی از الزامات زندگی روزمره محسوب می شود. چرا که تمامی غذا ها و محصولات خوراکی که مستلزم سرخ کردن یا پختن هستند، تنها به کمک این گروه از روغن هاست که می توانند فرآیند مورد نظر را طی کرده و سپس به صورت آماده در اختیار افراد قرار گیرند.

به خاطر همین مساله است که اکنون خرید روغن خوراکی به یکی از خرید های رایج در بازار تبدیل شده که هم خریداران کلی و هم خریداران جزیی سراغ آن را می گیرند. خریداران کلی که به جهت امر خرید و فروش یا تامین نیاز خریداران جزیی به خرید این محصول روی می آورند. خریداران جزیی نیز جهت مصارف خانگی، این روغن ها را مورد خریداری قرار می دهند.

قیمت روغن خوراکی در بازارهای داخلی

قیمت روغن خوراکی در بازارهای داخلیقیمت روغن خوراکی در بازار های داخلی، متاثر از عوامل بسیاری است که اگر بخواهیم به طور جزیی به ذکر برخی از این عوامل بپردازیم، می توان در لیست زیر، آن ها را بر شمرد:

 • میزان عرضه یا تولید روغن خوراکی
 • میزان تقاضا برای آن در بازار
 • قیمت روغن رقبای تولید کننده
 • اندازه و حجم روغن بسته بندی
 • میزان هزینه های تولید
 • نوسانات موجود در بازار

نمایندگی روغن خوراکی در تبریز

نمایندگی روغن خوراکی در تبریزنمایندگی های روغن خوراکی اکنون هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری، فعالیت های  فروش خود را به هر یک از مشتریان عرضه داشته و در شهر هایی همچون تبریز و سایر شهر های ایران، حضور مستمر و پیوسته خود را نشان داده اند.
این نمایندگی های فروش، از بهترین و مطمئن ترین مسیری هستند که توسط آن ها هم می توان سفارشات بالایی از انواع روغن های خوراکی مرغوب و قیمت مناسب را به ثبت رساند و هم در صورت نیاز با لیست انواعی از کارخانجات روغن از قبیل این موارد آشنا شد:

 1. لیست کارخانجات روغن کشی ایران
 2. لیست کارخانه های روغن نباتی در مازندران

مطلب پیشنهادی

لیست کارخانجات روغن خوراکی | با کیفیت مطلوب در ایران

با نگاه به رشد روز افزون لیست کارخانجات روغن خوراکی به این نتیجه می رسیم که روغن تا چه اندازه در سبد غذایی مردم جای دارد و مردم برای خریدن روغن هایی با کیفیت و

دیدگاهتان را بنویسید